PARTNERZY

Samadhi Joga

Wyjątkowe studio jogi na warszawskich Kabatach.

dr Agnieszka Guzicka

Certyfikowana trenerka MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia kursów w Polsce. 

Właścicielka Mindfulness Polska.

Katarzyna Waśniewska

Diet coach, pasjonatka zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia, a także mama Ksawerego, wegetarianka, blogerka kulinarna.


Magda Szast

Nauczycielka jogi, specjalistka fitness, pilates, psychodietetyczka, masażystka, uzdrawia metodą reiki. Stale podnosi swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią. Kiedy ma wątpliwości, którędy zmierzać swoją ścieżką, zawsze pyta o drogę serca i idzie za jego głosem.

 

 

 

 

Jeżeli jesteś zmęczona, bolą Cię mięśnie lub stawy, kręgosłup lub po prostu chcesz się zrelaksować zapraszam na mój autorski Good Life Massage. Wykonuję masaż olejowy całego ciała z elementami masażu tajskiego, akupresurą stóp i relaksacyjnym masażem twarzy i głowy.

Godzinny masaż nie jest wypełnioną od A do Z formułą a jest raczej rozmową masażysty z ciałem masowanego. Pod dłońmi czuję co i gdzie wymaga pracy i większej uwagi, dlatego każdy kolejny masaż może wyglądać inaczej.

 

Masaż jest wykonywany jest dłońmi i przedramionami. Zaczynamy od stóp, punktów akupresurowych na stopach, potem poprzez całe ciało z naciskiem na miejsca wymagające większej uwagi dochodzimy do głowy, uwalniamy szyję i ramiona, co daje uczucie lekkości i relaksu. Kończymy relaksacyjnym masażem twarzy. Zapisy: Monika Tabaka +48 733 171 708